0

Rüyada Fatiha suresini okumak

Rüyada Fatiha Suresi:Rüyada okunan veya dinlenen Fatiha Suresi,hayır ve bereket,güç işlerin kolaylaşmasına,bol rızka ve ferahlığa duanın kabul edilmesine yorumlanır.Rüyada Fatiha Suresini okuduğunu gören kişiye Yüce Allah hayır kapılarını açar.

 
Fatiha1 Rüyada Fatiha suresini okumakBir kimse Fatiha suresini okuduğunu veya kendi üzerine okunduğunu görse rüyayı görenin ilmine,uzun ömrüne ve kurtuluşuna hükmedilir.Rüyada Fatiha süresinin evinde bir grup tarafından okunduğunu ve kendisinin de aynı grubun içinde sureyi okuduğunu veya aile bireyleri ile birlikte dinlediğini görse o kimsenin ailesiyle birlikte Yüce Allah’ın izniyle sorgusuz sualsiz cennetlik olduklarını işaret eder.

Rüyada Fatiha suresinin yalnız bir veya iki, ayeti okuduğunu görmek veya duymak günah ve hatalardan tövbe edeceğine işarettir.

Gelen Aramalar rüyada fatiha suresini okumak,rüyada fatiha suresi okumak,rüyada fetih suresini okumak,rüyada fatiha okumak,rüyada fatiha suresi,rüyada namazda fatiha okumak,rüyada el fatiha okumak,rüyada fatiha süresini okuduğunu görmek,rüya tabirleri fatiha suresi okumak,rüyada elham suresini okumak
Şu kategoride: F Tags: , , , , ,

Recent Posts

Paylaşın

Yorumlayın

Gönder
Rüya tabirleri @ 2013 - www.ruyatabirlerioku.net Bağlantılar : rüya tabirleri