Rüyada BEKAR görmek

images
Rüyada bekar görmek :
Hayata faklı açılardan bakabildiğine bu durumun iş hayatına da son derece olumlu yansıdığına.

Rüyada bekar kız görmek : Planlarını hayata geçirmek için doğru zamanda ve iyi adımlar atacağına ve sonunda istediklerini elde edeceğine.
a-) rüyayı gören erkekse ayrıca ; eşini aldatacağına bu kaçamağında yakalanacağına ve eşi ile arasında sorunlar çıkacağına.
b-) rüyayı gören bekar erkekse ; yakın zamanda duygusal ilişkiler yaşayacağı biri ile karşılaşacağına ve evliliğe giden bir ilişki yaşayacağına.

Evli birinin rüyasında bekar kızının evlendiğini görmesi : Malının ve parasının çoğalacağına ailesine olan düşkünlüğü nedeniyle onlarda ayrı kalmaya dayanamadığına.

Rüyada evli birini bekar görmek : Hayatına fazlaca karışıldığına bu nedenle kendi kararlarıyla hayatına yeni bir yön vermesi gerektiğine.

Rüyada bekar erkek görmek :
a-) rüyayı gören evli kadınsa ; etrafta dolaşan sözler nedeniyle eşine karşı güveninin sarsılacağına.
b-) rüyayı gören erkekse ; işini ve kariyerini sağlamlaştıracağına ve maddi gücünü artıracağına.

Rüyada bekar birinin doğum yaptığını görmek : Sıkıntılarından kurtularak feraha kavuşacağına ve huzurlu bir yaşama sahip olacağına.
a-) doğan erkek çocuksa ; için için beslediği kinden kurtulacağına.

Rüyada bekar birinin evli görmek : Yakın zamanda hayat arkadaşı ile tanışacağına, hayatında olumlu gelişmeler olacağına ve mutlu haberler alacağına.

Rüyada bekar kızın gelinlik giydiğini görmek : Daha iyi bir hayata kavuşmasına karşılık sevdiği bir arkadaşıyla arasında sorun oluşacağına.

Rüyada bekar bir kızın hamile olduğunu görmek : Sevinci ve üzüntüyü aynı anda yaşayacağına, duygularının yoğunlaşacağı bir döneme gireceğine.
a-) rüyada gördüğü ablası ise ; yaptığı çalışmalar sonucu sorunlarından kurtulacağına, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine.

Evli birinin rüyasında bekar olduğunu görmesi : Eşi ile uyumlu olmadığına sürekli mutsuzluk olduğuna yorumlanır.

Posted in: B

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *