Rüyada BİBERİYE görmek

indir

Rüyada biberiye görmek : Üzüntüye, ilgisizliğe ve mutsuzluğa yol açacak bir olayın olacağına.
bir diğer yoruma göre ; çözüme kavuşmamış durumlar içerinde kaldığına, çıkmazlara doğru sürüklendiği bu duruma yol açan kişi veya kişilerle yüz yüze geleceğine, tüm konuları tekrar masaya yatıracağına.

Rüyada kırmızı biberiye görmek : Yaşadığı tartışma ve kavgalardan sıkıldığına.
bir diğer yoruma göre ; mesleki yaşantısında sermayesini artıracağına.

Rüyada biberiye çalısı görmek : Ne kadar isterse istesin üzerindeki bir sorumluluktan kolay kolay kurtulamayacağına ve en doğru şeyin bu sorumluluğun gereğini yerine getirip huzura ermek olduğuna.

Rüyada yeşil biberiye görmek : Haklı olduğunu gördüğü veya haksız olduğunu bilmediği durumlar içinde kaldığına hesaplaşacağı günün pek yakında olduğuna.

Rüyada biberiye yağı çayı görmek veya içtiğini görmek : Bir duygusal destek hayali olduğuna, yardım edeceğine inandığı birinden bu konuda destek aradığına.

Rüyada biberiye çayı görmek : Sürekli aynı konuların konuşulduğu ortamlarda sıkıldığına, alacağı öğüt ve akıl ile kendine çeki düzen verip hayatını o yönde sürdüreceğine bu sayede daha iyi, daha mutlu ve huzurlu olacağına.

Rüyada biberiye yağı görmek : Hayatında bir yön aradığına veya hayatına yeni bir yön vermek istediğine ancak bazı tavsiyelere ihtiyacı olduğuna.

Rüyada beyaz biberiye görmek : Hakkınızın yenildiğini düşündüğü iş hayatında başarı elde etmek için sabırlı bir şekilde çalışıp kendinize olan güvenini asla kaybetmemesi gerektiğine yorumlanır.

Posted in: B

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *