0

Rüyada ÇAMAŞI MAKİNESİ görmek

çamaşır makinesi  : Üzüntüleri,keder ve sıkıntıları ortadan kaldıran bir yapıya sahip olan birinin yakınınızda olduğuna. Ulvi ve bilge bir kişinin çevrenizde olduğuna bu kişiyle yakınlık kurmak istediğinize, bu kişi sayesinde işlerinizin düzeleceğine ve hayatınızın daha kolay bir hale geleceğine.

Rüyada çamaşır makinesi aldığını görmek : Herkesin yapamıyacağı yapmadığı bilgi ve beceri gerektiren işleri yaptığınıza bundan çok para kazandığınıza, herkesin size özenle baktığına ve ailenizin sizden gurur duyduğuna.

Rüyada çamaşır makinesinin bozulduğunu görmek : İşlrinizin aksaması ve gecikmesi nedeniyle verdiğiniz sözleri yerine getiremediğinize bu nedenle maddi sıkıntı ve zorluk yaşıyacağınıza.

  Rüyada çamaşır makinesinde çamaşır yıkadığını görmek : Çaktiğiniz zahmetlerden ve sıkıntılardan kurtulacağınıza, sabır ve emeğinizin karşılığını alacağınıza.

Rüyada çamaşır makinesine çamaşır attığını görmek : Tasadan gam ve kasavetten kurtulacağına, eski neşeli günlere geri döneceğine.

Rüyada çamaşır makinesinin su akıttığını görmek : Yaptığınız yatırımlardan büyük zarar edeceğinize bu zararlardan dolayı bütçenizin sarsılacağına yorumlanır.

Şu kategoride: Ç Tags: 

Recent Posts

Paylaşın

Yorumlayın

Gönder
Rüya tabirleri @ 2013 - www.ruyatabirlerioku.net Bağlantılar : rüya tabirleri