Rüyada CIMBIZ görmek

cımbızRüyada cımbızla vücudundan kıl aldığını görmek : Bir yakınınızdan fenalık göreceğinize.

Rüyada cımbızla bir şeyler aldığını görmek : Zor işleri başararak rakiplerinizi alt edeceğinize.

Rüyada cımbızla kaş aldığını görmek : Yaptığınız bir hata nedeniyle çok pişman olduğunuza ve hatanızdan ders çıkardığınıza.

Rüyada cımbız aldığını görmek : Zor durumlara düşeceğine fakat bu durumu becerinizle lehine çevireceğine.

Rüyada cımbızla kıl çektiğini görmek : Ön yargı ile hareket ettiğiniz kişilere karşı daha anlayışlı bir durum sergilemeniz gerektiğine.

Rüyada cımbız aradığını görmek :İşlerinize ve insanlara karşı daha başka açıdan bakmaya başladığınıza, bunun da ilişkilerinizi olumlu yönde etkileyeceğine.
bir diğer yoruma göre ; aranızın bozuk olduğu kişilerle bir araya gelip konuşarak aranızdaki meseleleri halledeceğinize

Rüyada cımbızla bıyık aldığını görmek : Uzun zamandır görmediğiniz biriyle tekrar bir araya geleceğinize ve iş bağlarınızı kuvvetlendireceğinize.

Rüyada birinin cımbızla kaş veya bıyığınızı aldığını görmek : Size karşı duygusal hisleri olan birinin size açılacağına.

Rüyada cımbızla birinin kaş veya bıyığını aldığını görmek : Bir sorununuz nedeniyle arkadaşlarınızdan yardım istediğinize veya isteyeceğinize.

Rüyada cımbızla etini sıkıştırdığını görmek : Bazı insanları yanlış değerlendirdiğinize, etrafınızdaki insanlara dikkat etmeniz gerektiğine.

Rüyada cımbız satın aldığını görmek : Küs olduğunuz bir arkadaşınızla aynı ortamda karşılaşacağınıza ve aranızdaki küslüğün biteceğine.

Rüyada cımbız sattığını görmek :Parasal sıkıntıya düşen arkadaşınıza yardım ederek onun mutlu olmasına ve sıkıntısının giderilmesini sağlayacağınıza.

Rüyada farklı şekillerde cımbız görmek : Arkadaşlarınızla paylaştığınız bir sorununuza hep beraber çözüm arayacağınıza.

Rüyada farklı renklerde cımbız görmek : Üzüntülü bir haber alacağınıza fakat dostlarınız sayesinde bu günleri çabuk atlatacağınıza.

Rüyada cımbız kaybettiğini görmek : İşlerinizde sıkıntıya düşeceğinize, yakın arkadaşlarınız sayesinde bu sıkıntıyı atlatacağınıza yorumlanır.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation