Rüyada CİNNET görmek

cinnetRüyada cinnet geçirdiğini görmek : Yeni giriştiği işlerde felaket verici sonuçlarla karşılaşacağına veya sağlığının kötüleşmesi nedeniyle geleceği için birtakım üzüntü verici kararlar almak zorunda kalacağına.
bir diğer yoruma göre ; arkadaşların sebep olduğu sıkıntı ve üzüntü nedeniyle ilişkilerinde değişikliğe gideceğine.

Rüyada cinnet geçiren birinden zarar gördüğünü görmek : İlişkilerinde temkinli olması gerektiğine ve insanlara karşı fazla beklenti içine girmemesinin iyi olacağına.

Rüyada cinnet geçirdiğini ve başkalarına zarar verdiğini görmek : insanlarla olan ilişkilerine mesafe koyacağına ve davranışlarından rahatsızlık duyduğu kişileri hayatından uzak tutacağına.

Rüyada cinnet geçiren insanlar görmek : Yoksulluktan muzdarip olacağına.
bir diğer yoruma göre ; ilişkilerinde karışıklıklar, sorunlar yaşayacağına ve hayatına ilişkin ciddi kararlar alacağına.

Rüyada cinnet geçiren birini görmek : Beklemediği birinin yapacağı hareket karşısında hayal kırıklığına uğrayacağına ve üzüleceğine.

Rüyada cinnet geçirdiğini ve kendine zarar verdiğini görmek : Sevdiği arkadaşlarıyla ve yakınlarıyla arasında sorunlar olacağına, ilişkilerinde güvensizlik ve anlaşmazlık olacağına yorumlanır.

Posted in: C

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *