0

Rüyada çıplak görmek

Rüyada çıplak görmek, kötü düşüncelerden kurtulmaya işarettir. Bir kimsenin rüyada kendi elbisesini çıkararak çıplak hale geldiğini görmesi, itibarın artacağına, iç yüzün selametine yorumların. Rüyada çıplak olduğunu ve halktan utanmadığını görmek, bir iş yapmaya ve o işte çok çalışmak suretiyle yorulmaya işarettir. Rüyada çıplak olduğunu, halktan da utanmadığını, kendisini örtecek bir şey aradığını ancak bir şey bulamadığını gören kimse, zarar eder ve fakirleşir. Halkın kendisinin avret mahalline baktıklarını gören kimse, vali ise azledilir veya devlet hizmetinde bulunan başka bir kimse ise, rütbe ve makamından ayrılır.

Hasta bir kimsenin rüyada sarı renkli bir elbiseden soyunduğunu görmesi iyileşmeye yorumların.. Kırmızı veya siyah renkli elbiseden soyunmasının tabiri de böyledir. Eğer kirli bir elbiseden soyunursa kederden kurtulur. Üzüntülü bir kimse, rüyada çıplak görülse, o kimse üzüntü ve kederinden kurtulur. İbadet ehli olan zatlar için rüyada çıplak olmak onların dindarlığına ve çok hayır yapmalarına yorumlanır. Tanınmayan bir kadının rüyada çıplak görülmesi, yerin ziraatten ve ağaçların yapraklardan çıplak kalmasına yorumlanır. Erkek bir kimsenin rüyada çıplak olması, hac farizasını yapmaya işarettir. Bir kadının rüyada siyah bir elbiseden soyunup çıplak kaldığını görmesi, karanlıktan sonra aydınlığa kavuşmaya işarettir. Rüyada çıplak olmak yeni elbise giymeye de yorumlanır.

Gelen Aramalar ruyada baskasini ciplak gormek,rüyada ciplak kadin görmek,rüyada babayı çıplak görmek,ruyada birini cıplak gormek,ruyada ciplak erkek görmek,ruyada babasini ciplak gormek,rüyada çıplak insan gormek,rüyada ciplak adam görmek,rüyada ciplak kadin,rüyada birisini çıplak görmek
Şu kategoride: Ç Tags: ,

Recent Posts

Paylaşın

Yorumlayın

Gönder
Rüya tabirleri @ 2013 - www.ruyatabirlerioku.net Bağlantılar : rüya tabirleri