0

Rüyada DALGA görmek

dalga 300x187 Rüyada DALGA görmek Rüyada sakin dalga (deniz) görmek : Huzurlu bir hayatınızın olduğuna. İşlerinizi ahenk içinde yürüttüğünüze.

Rüyada hırçın dalga (deniz) görmek : Rahatsız olduğunuza ve şiddete maruz kaldığınıza.

Rüyada dalgaya (deniz) kapılıp sürüklendiğini görmek : Allah’ın (c.c.) emirlerinden yüz çevirdiğinize ve günaha girdiğinize. Büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunuza.

Rüyada dalgalı deniz görmek : Başarılarınızın zorluklarla ve mücadeleler sonunda geleceğine. Ayrıca.                                                                                                                                           a- rüyayı bekâr biri görmüşse ; aşk hayatında sorunlar yaşıyacağına.

Rüyada dalgalarla (deniz) boğuştuğunu görmek : Çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükseleceğine.

  Rüyada dalgalı denizde yüzdüğünü görmek : Bol para kazanacağına.

Rüyada dalgaların (deniz) kıyıya çarptığını görmek : Uzaklarda hiç beklemediğiniz bir yerden bir kısmet geleceğine.

Rüyada dalgaya (deniz) yakalandığını ama kayık içinde olduğunu görmek : Hiçbir işte dikiş tutturamayıp sürekli iş değiştirdiğinize. bir diğer yoruma göre ; kul hakkı yediğine ve bu yüzden iki yakasının bir araya gelmeyaceğine.

  Rüyada dev dalgalar (tsunami) görmek : Yoğun duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinize.

Rüyada dalga (deniz) altında kaldığını görmek : Hayatının sona ereceğine vefat edeceğine.

Rüyada dalga (deniz) sesi duyduğunu görmek : Ümidinizi kestiğiniz bir anda karşınıza bir çözüm yolu çıkacağına ve istediğinizi başarıp elde edeceğinize.

Rüyada dalgaların (deniz) köpürdüğünü görmek : Uzaktan bir akrabanızın veya bir arkadaşınızın aniden ziyaretinize geleceğine.

Rüyada biriyle dalga (alay) geçtiğini görmek : Birine kötü bir şaka yaparak o kişiyi kırıp üzeceğine. bir diğer yoruma göre ; Birini olmayacak bir şey için heveslendirip sonuçta hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağınıza.

Rüyada birinin kendisiyle dalga (alay) geçtiğini görmek : Güvendiğiniz biri tarafından aptal yerine konarak aldatılacağınıza yorumlanır.

Gelen Aramalar rüyada birinin kendinizle dalga geçtiğini görmek,rüyada deniz in kõpürdügünü görmek,ruyada denizi dalgaki kopurmus gormek,ruyada dev dalga,rüyada dev dalgalardan kaçtığını görmek
Şu kategoride: D Tags: ,

Recent Posts

Paylaşın

Yorumlayın

Gönder
Rüya tabirleri @ 2013 - www.ruyatabirlerioku.net Bağlantılar : rüya tabirleri