0

Rüyada DALGA görmek

dalga 300x187 Rüyada DALGA görmek Rüyada sakin dalga (deniz) görmek : Huzurlu bir hayatınızın olduğuna. İşlerinizi ahenk içinde yürüttüğünüze.

Rüyada hırçın dalga (deniz) görmek : Rahatsız olduğunuza ve şiddete maruz kaldığınıza.

Rüyada dalgaya (deniz) kapılıp sürüklendiğini görmek : Allah’ın (c.c.) emirlerinden yüz çevirdiğinize ve günaha girdiğinize. Büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunuza.

Rüyada dalgalı deniz görmek : Başarılarınızın zorluklarla ve mücadeleler sonunda geleceğine. Ayrıca.                                                                                                                                           a- rüyayı bekâr biri görmüşse ; aşk hayatında sorunlar yaşıyacağına.

Rüyada dalgalarla (deniz) boğuştuğunu görmek : Çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükseleceğine.

  Rüyada dalgalı denizde yüzdüğünü görmek : Bol para kazanacağına.

Rüyada dalgaların (deniz) kıyıya çarptığını görmek : Uzaklarda hiç beklemediğiniz bir yerden bir kısmet geleceğine.

Rüyada dalgaya (deniz) yakalandığını ama kayık içinde olduğunu görmek : Hiçbir işte dikiş tutturamayıp sürekli iş değiştirdiğinize. bir diğer yoruma göre ; kul hakkı yediğine ve bu yüzden iki yakasının bir araya gelmeyaceğine.

  Rüyada dev dalgalar (tsunami) görmek : Yoğun duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinize.

Rüyada dalga (deniz) altında kaldığını görmek : Hayatının sona ereceğine vefat edeceğine.

Rüyada dalga (deniz) sesi duyduğunu görmek : Ümidinizi kestiğiniz bir anda karşınıza bir çözüm yolu çıkacağına ve istediğinizi başarıp elde edeceğinize.

Rüyada dalgaların (deniz) köpürdüğünü görmek : Uzaktan bir akrabanızın veya bir arkadaşınızın aniden ziyaretinize geleceğine.

Rüyada biriyle dalga (alay) geçtiğini görmek : Birine kötü bir şaka yaparak o kişiyi kırıp üzeceğine. bir diğer yoruma göre ; Birini olmayacak bir şey için heveslendirip sonuçta hayal kırıklığı yaşamasına neden olacağınıza.

Rüyada birinin kendisiyle dalga (alay) geçtiğini görmek : Güvendiğiniz biri tarafından aptal yerine konarak aldatılacağınıza yorumlanır.

Gelen Aramalar rüyada dalga sesi,ruyada esinin dalgalarla bogustugunu,rüyada hırçın deniz görmek
Şu kategoride: D Tags: ,

Recent Posts

Paylaşın

Yorumlayın

Gönder
Rüya tabirleri @ 2013 - www.ruyatabirlerioku.net Bağlantılar : rüya tabirleri