Rüyada DİŞ FIRÇASI görmek

diş fırcasıRüyada diş fırçası görmek : Özel yaşamında unutmak istediği bir şeyin, üzerinden atmak istediği bir yükün veya bir sırrının olduğuna.
bir diğer yoruma göre : hayallerinin gerçek olacağına, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına.
bir diğer yoruma göre ; hayırlı kişilerle karşılaşacağına, onlardan yardım göreceğine.
a-) Mavi renkse ; zarar edilen işler yüzünden ortaya çıkan ekonomik yöndeki bunaltıcı sürecin, yakın bir zamanda, ortak kurulacak bir iş sebebiyle gelirlerinde artış görüleceğine, parasal anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağı bir konuma ulaşacağına.
b-) yeşil renkse ; zor ve sıkıntılı süreçlerin yaşanmasına neden olan mali yöndeki sıkıntıların sona ereceğine, yeni imkanlara kavuşmak suretiyle maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine.
c-) sarı renkse ; diş hastalıklarına karşı dikkatli olması gerektiğine.
d-) kırmızı renkse ; zorlukları aşarak hayalini kurduğu başarıya ulaşacağına.

Rüyada diş fırçasını çöpe attığını görmek : İnsanların kötü günlerinde hep yanlarında olan, insanların zor duruma düşmesini istemeyen, bundan dolayı da çevresinde sevilen bir insan olduğuna.

Rüyada yeni diş fırçası aldığını görmek : Yaşamında rahatsız olduğu bir şeyi çıkarmak veya değiştirmek istediğine.
bir diğer yoruma göre ; yakın çevresindeki herkeste büyük mutluluk yaratacak olan olaylar yaşanacağına ve kazancın artacağına.
bir diğer yoruma göre ; hane içinde çekilen yokluğun artık sona ereceğine ve her günün bayram tadında yaşanacağına.

Rüyada diş fırçasını temiz görmek :
a-) rüyayı bekar bir kadın görmüşse ; anlayışlı ve iyi huylu, daha önceden bir kere evlenip boşanmış ve kendisinden çok hoşlanan genç bir kişiyle mesut bir evlilik yapacağına.
b-) rüyayı gören boşanmış bir kadın görmüşse ; sevecen kişiliğiyle bilinen, kul hakkı yemekten çok korkan ve huyları bir birine uygun orta yaşlı bir erkekle huzur içerisinde sürecek bir evlilik yapacağına.

Rüyada kirli diş fırçası görmek : Bir türlü düzelemeyen işler yüzünden ortaya çıkan sıkıntıların düzelmeye başlayacağına, akrabalardan gelen ekonomik destek vesilesiyle kazancının artış göstereceğine ve maddi rahatlayacağına.

Rüyada diş fırçasını çöpe attığını görmek : Arkadaş ve dostlarının arkasından atmayan, harama el uzatmayan, bu sebeplerden ötürü de doğal olarak çevresince sevilen bir kişi olduğuna.

Rüyada diş fırçası kaybettiğini görmek : Önemli bir şeyi nasıl yapacağını bilemediğine ve bunun arayışı içinde olduğuna.
bir diğer yoruma göre ; eşi ve çocukları ile çok mutlu olacağına, anne, baba ve yakın akrabalarından da sürekli hayır duası aldığına.

Rüyada diş fırçasını kırdığını görmek : Akrabalarıyla olan ilişkileri son derece sağlam olan, haram işlerden uzak duran, bundan dolayı da arkadaş çevresinde sevilen biriyle birlikte bir iş kuracağına.

Rüyada eski diş fırçası görmek : Sevindirecek güzel bir haberin alacağına.
bir diğer yoruma göre ; biriyle arasında bir sorun yaşayacağına.
bir diğer yoruma göre ; yarar sağlamayacak bazı sorumluluklar alacağına.
bir diğer yoruma göre ; dedikodusunun yapılacağına ve iftiraya uğrayacağına.

Rüyada başkasının diş fırçasını kullandığını görmek : Karı koca arasında gittikçe artan kızgınlık ve kırgınlıkların, aile büyüklerinin müdahalesiyle birlikte sona ereceğine ve karı koca arasındaki özlenen sağlıklı ilişkinin sağlanacağına.

Rüyada diş fırçası ile diş macununu bir arada görmek : Zorlukla elde ettiği birikimini hayır getireceğine ve kar sağlayacağına inandığı bir işe yatıracağına düşündüğü gibi bu işten kazançlı çıkacağına.

Rüyada birine diş fırçası verdiğini görmek : Maddi külfeti olan tanıdığından kurtulacağına, bu  sayede sıkıntılarından arınacağına.

Rüyada kaybettiği diş fırçasını bulduğunu görmek : Üzerine aldığı işi en iyi bir biçimde halledeceğine.

Rüyada diş fırçasını başkasının kullandığını görmek : Maddi nedenler yüzünden kuzenleri ile arasında ortaya kızgınlıkların çıkacağına, daha sonra yapılan fedakarlıklarla beraber uzlaşma sağlanacağına ve arzu edilen huzurlu ilişkinin sağlanacağına.

Rüyada diş fırçası aradığını görmek : Bir konuda akla ihtiyacı olacağına konuyu hayırlı olacak şekilde karar verecek birine danışarak en isabetli adımı atacağına.

Rüyada diş fırçasını kırdığını görmek : Dostlarının problemlerini gidermek için tüm imkanlarını seferber edeceğine.
bir diğer yoruma göre ; maneviyata son derece büyük önem veren ve bu ahlakı sayesinde çevresince çok sevilen biriyle seyahate çıkacağına.

Rüyada başkasının fırçasını kullandığını görmek : Yaşadığı sıkıntılardan kendinde kabahat aramayıp, suçu başkasına atmak eğiliminde olduğuna yorumlanır.

Posted in: D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *