Rüyada ELBİSE DOLABI görmek

elbise dolabıRüyada elbise dolabı görmek : Müjdeli ve sevineceğiniz bir haber alacağınıza, iyi huylu, kıymet bilir insanlarla ahbaplık ve dostluk kuracağınıza. bir diğer yoruma göre ; taşınacağınız yeni ortama ayak uydurmak gayesiyle davranışlarınızı değiştireceğinize.
bir diğer yoruma göre ; hayırlı bir eşinizin olacağına, rızkınızın genişliyeceğine ve mal sahibi olacağınıza.

Rüyada elbise dolabı aldığını görmek : Tüm artı ve eksileri düşünerek aldığınız bir karardan ilerde pişmanlık duyacağınıza. bir diğer yoruma göre ; maddi durumunuz nedeniyle ev değişikliği yapacağınıza ve taşındığınız yere alışmanızın zaman alacağına.
 bir diğer yoruma göre ; hayatınızda önemli değişiklikler olacağına bununda sizin yolunuza daha rahat devam etmenizi sağlıyacağına.

Rüyada elbise dolabı düzenlediğini görmek : Hem ticaret, hem ziyaret için uzun bir yola gideceğinize,  bu yolculuktan başarı ile döneceğinize. bir diğer yoruma göre ; şehir değişikliği yapacağınıza, gittiğiniz yerde uzun zaman kalacağınıza belki de yerleşeceğinize.

Rüyada elbise dolabı boşalttığını görmek : Temiz kalpli yardımsever kişilerle bir araya gelip onların bilgi ve tecrübelerinden faydalanıp kendi birikimlerinizi de onlara aktaracağınıza. bir diğer yoruma göre ; aşk hayatınızda yeni gelişmelerin olacağına.

Rüyada dağınık elbise dolabı görmek : Çok çalışmaktan yorgun düşüp hastalanacağınıza, bunun da işlerinizin aksamasına neden olacağına.

Rüyada elbise dolabı yaptığını görmek : Evinize gelecek misafirden destek alacağınıza.

Rüyada elbise dolabı yaptırdığını görmek : Durumunuzun düzeleceğine ve bir çok kişiye yardım edecek hale geleceğinize.

Rüyada elbise dolabı taşıdığını görmek : Katılacağınız bir toplantıda yeni arkadaşlar edineceğinize.

Rüyada elbise dolabının kapağını açtığını görmek : Elinizdeki veya yeni aldığınız bir mülkü elden çıkarmak zorunda kalacağınıza, ancak elinize geçen parayı olumlu kullanacağınıza.

Rüyada elbise dolabını temizlediğini görmek : Yakın bir arkadaşınızın veya akrabanızın şehir değişikliği yapacağına, bu durumun sizin işlerinizde aksamaya yol açacağına.

Rüyada elbise dolabını kilitlediğini görmek : Yeni girdiğiniz işte çalışkanlığınızla kendinizi sevdireceğinize.

Rüyada ağaçtan yapılmış elbise dolabı görmek : Hayra, berekete ve şansa.

Rüyada kumaştan yapılmış elbise dolabı görmek : İşlerinizin yolunda olduğuna, işinizle ilgili yeni insanlarla tanışacağınıza.

Rüyada elbise dolabına yeni kıyafetler koyduğunu görmek : İş hayatınızda yükseleceğinize ve iyi mevkilere geleceğinize.

Rüyada eski, yıpranmış ve kırık elbise dolabı görmek : İşlerinizin yolunda gitmediğine, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğine, aksi takdirde maddi sıkıntı çekeceğinize yorumlanır.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post Navigation