0

Rüyada ELBİSE DOLABI görmek

elbise dolabı : Müjdeli ve sevineceğiniz bir haber alacağınıza, iyi huylu, kıymet bilir insanlarla ahbaplık ve dostluk kuracağınıza. bir diğer yoruma göre ; taşınacağınız yeni ortama ayak uydurmak gayesiyle davranışlarınızı değiştireceğinize.
bir diğer yoruma göre ; hayırlı bir eşinizin olacağına, rızkınızın genişliyeceğine ve mal sahibi olacağınıza.

Rüyada elbise dolabı aldığını görmek : Tüm artı ve eksileri düşünerek aldığınız bir karardan ilerde pişmanlık duyacağınıza. bir diğer yoruma göre ; maddi durumunuz nedeniyle ev değişikliği yapacağınıza ve taşındığınız yere alışmanızın zaman alacağına.
 bir diğer yoruma göre ; hayatınızda önemli değişiklikler olacağına bununda sizin yolunuza daha rahat devam etmenizi sağlıyacağına.

Rüyada elbise dolabı düzenlediğini görmek : Hem ticaret, hem ziyaret için uzun bir yola gideceğinize,  bu yolculuktan başarı ile döneceğinize. bir diğer yoruma göre ; şehir değişikliği yapacağınıza, gittiğiniz yerde uzun zaman kalacağınıza belki de yerleşeceğinize.

Rüyada elbise dolabı boşalttığını görmek : Temiz kalpli yardımsever kişilerle bir araya gelip onların bilgi ve tecrübelerinden faydalanıp kendi birikimlerinizi de onlara aktaracağınıza. bir diğer yoruma göre ; aşk hayatınızda yeni gelişmelerin olacağına.

Rüyada dağınık elbise dolabı görmek : Çok çalışmaktan yorgun düşüp hastalanacağınıza, bunun da işlerinizin aksamasına neden olacağına.

Rüyada elbise dolabı yaptığını görmek : Evinize gelecek misafirden destek alacağınıza.

Rüyada elbise dolabı yaptırdığını görmek : Durumunuzun düzeleceğine ve bir çok kişiye yardım edecek hale geleceğinize.

Rüyada elbise dolabı taşıdığını görmek : Katılacağınız bir toplantıda yeni arkadaşlar edineceğinize.

Rüyada elbise dolabının kapağını açtığını görmek : Elinizdeki veya yeni aldığınız bir mülkü elden çıkarmak zorunda kalacağınıza, ancak elinize geçen parayı olumlu kullanacağınıza.

Rüyada elbise dolabını temizlediğini görmek : Yakın bir arkadaşınızın veya akrabanızın şehir değişikliği yapacağına, bu durumun sizin işlerinizde aksamaya yol açacağına.

Rüyada elbise dolabını kilitlediğini görmek : Yeni girdiğiniz işte çalışkanlığınızla kendinizi sevdireceğinize.

Rüyada ağaçtan yapılmış elbise dolabı görmek : Hayra, berekete ve şansa.

Rüyada kumaştan yapılmış elbise dolabı görmek : İşlerinizin yolunda olduğuna, işinizle ilgili yeni insanlarla tanışacağınıza.

Rüyada elbise dolabına yeni kıyafetler koyduğunu görmek : İş hayatınızda yükseleceğinize ve iyi mevkilere geleceğinize.

Rüyada eski, yıpranmış ve kırık elbise dolabı görmek : İşlerinizin yolunda gitmediğine, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğine, aksi takdirde maddi sıkıntı çekeceğinize yorumlanır.

 

 

Gelen Aramalar ruyada elbise dolabi,rüyada dolapta kıyafet görmek,rüyada kıyafet dolabı görmek,rüyada elbise dolap görmek,rüyada dolapta kıyafet aramak,rüyada kiyafet dolabi,rüyada giysi dolabı görmek,ruyada eski esinin evine yeni elbise dolabi almasi,ruyada elbise dolabini daginik gormek,ruyada elbise dolabı karıştırmak
Şu kategoride: E Tags: 

Recent Posts

Paylaşın

Yorumlayın

Gönder
Rüya tabirleri @ 2013 - www.ruyatabirlerioku.net Bağlantılar : rüya tabirleri