0

Rüyada ELİFBA görmek

elifba Rüyada ELİFBA görmekRüyada Kur’an harflerini bir yerde görmek : İlim ve hikmet sahibi olacağınıza. bir diğer yoruma göre ; uzun zamandır ters giden işlerinizin elinize geçen fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde düzeleceğine sıkıntılarınızın sona ereceğine.

Rüyada herhangi bir dilin harflerini sıralı halde görmek : Dağınık işlerinizi bir düzene sokacağınıza.

Rüyada herhagi bir dilin harflerini dağınık halde görmek : Düzensiz ve tertipsiz olduğunuza.

Rüyada harfleri bir kâğıda yazdığını görmek : Bir şey gizlediğinize veya okuduğunuza.

Rüyada harflerden anlamlı kelimeler yazdığını görmek : a-) rüyayı gören sağ elle yazmışsa ; mirasa kavuşacağınıza.
b-) rüyayı gören sol elle yazmışsa ; birine hile yapacağına.

Rüyada elifba okuduğunu görmek : İşlerinizin düzelmesi için çeşitli atılımlar yapacağınıza, bu sayede yaşadığınız sıkıntıları kısa zamanda atlatacağınıza.

Rüyada elifba öğrendiğini görmek : Aile hayatınızın huzurlu olduğuna, sevdiğiniz kişilerle beraber olduğunuza, bu durumunuzun işlerinize de olumlu  yansıdığına.

Rüyada elifba öğrettiğini görmek : Elinize geçen fırsatları iyi değerlendirdiğinize ve sevdiklerinizden gördüğünüz yardımlarla düzlüğe çıktığınıza.

Rüyada elifba yazdığını görmek : Elde ettiğiniz tecrübe, bilgi ve birikimleriniz sayesinde meydana gelen zorlukları kolayca aştığınıza yorumlanır.

Gelen Aramalar elif ba,rüyada kuran öğrettiğini görmek,elifba,ruyada kuran elifbası okumak,rüyada elifba öğrenmek,rüyada elifba kitabını görmek,ruyada elifbadan harfler okumak,rüyada EŞİN kuran ÖĞRETTİĞİNİ GÖRMEK,rüyada yüzünde elif ba harfleri görmek,ruyada elifba kitabi almak
Şu kategoride: E Tags: 

Recent Posts

Paylaşın

Yorumlayın

Gönder
Rüya tabirleri @ 2013 - www.ruyatabirlerioku.net Bağlantılar : rüya tabirleri