0

Rüyada ERKEK KARDEŞ görmek

erkek kardeş : Müjdeli ve çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza.

Rüyada erkek kardeşini veya ağabeyini görmek : Yakın bir akrabanız veya arkadaşınızla kavga edeceğinize. a-) rüyayı gören erkek ise ; akraba veya dostlarından yardım alacağınıza ve para durumunuzun düzeleceğine.
b-) rüyayı gören kadın ise ; derdinize çare eredığınız bir anda umulmadık birinden yardım alacağınıza.
bir diğer yoruma göre ; miras nedeniyle kardeşlerinizle fikir ayrılığına düşeceğinize ve uzun süre bağlarınızı koparacağınıza.
bir diğer yoruma göre ; hayatınız boyunca yardım ve desteğe ihtiyaç duynaksızın yaşıyacağınıza ve yoksulluk çekmiyeceğinize.

Rüyada erkek kardeşi ile evlendiğini görmek : Hayattan zevk almadığınıza, bunalıp sıkıldığınıza.

Rüyada erkek kardeşi doğduğunu görmek : Karşınıza kafa dengi sizinle uyumlu bir kısmetinizin çıkacağına ve bu kişiyle evlilik yapacağınıza.

Rüyada erkek kardeşinin evlendiğini görmek : İşleriniz ummadığınız derecede iyi gideceğine ve bol para kazanacağınıza.

Rüyada erkek kardeşinin öldüğünü görmek : Dostlarınızla daha uzun ve hoş sohbetler yapıp günlerinizi güzel geçireceğinize. bir diğer yoruma göre ; sizin içinönemli bir iş için lüks bir mekânda yemekli bir toplantıya katılacağınıza.

Rüyada erkek kardeşinin temizlik yaptığını görmek : Maddi gücünüzün artacağına farklı bir çevreye geçeceğinize.

Rüyada erkek kardeşi ile yemek yediğini görmek : Sahip olduklarınızla yetinmek istemediğinize, yeni arayışlara girdiğinize ve istediğiniz maddi güce eriştiğinize.

Rüyada erkek kardeşinin güldüğünü görmek : Son zamanlarda çevrenizce kıskanılacak bir şeye sahip olduğunuza.

Rüyada erkek kardeşinin sigara ve alkol tükettiğini görmek : Elde ettiğiniz maddi güçle kibirlenip şımardığınıza ve çevrenizi kendinizden uzaklaştırdığınıza.

Rüyada erkek kardeşinin ağladığını görmek : Para kazanmak için önünüze gelen her işe sarıldığınıza ancak sağlığınızı bozduğunuza ve pişman olduğunuza.

Rüyada erkek kardeşiyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek : Yakın zamanda tanışacağınız biriyle mutlu olacağınız bir evlilik yapacağınıza.

Rüyada erkek kardeşinin meşhur olduğunu görmek : Ticarette kazandığınız paranın sizi tatmin etmekten uzak olduğuna.

Rüyada erkek kardeşinin kaza yaptığını görmek : Düzenli olarak elde ettiğiniz gelire ek bir gelir daha elde ettiğinize.

Rüyada erkek kardeşinin kızdığını ve sinirlendiğini görmek : Ev harcamalarınızda israfa kaçtığınıza harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğine.

Rüyada erkek kardeşinin boşandığını görmek : Ağır harcamalarınız ve borçlanmanız nedeniyle bir mülkünüzü elinizden çıkarmak zorunda kalacağınıza.

Rüyada erkek kardeşinin ibadet ettiğini görmek : Dileklerinin gerçekleşeceğine bu nedenle bir jayır yapacağınıza.

Rüyada erkek kardeşinin uyuduğunu görmek : İş hayatınızda umduğunuzdan fazlasını kazandığınıza.

Rüyada erkek kardeşinin çocuğunun olduğunu görmek : Yüklü bir para kazanacağınıza veya bir mirasa konacağınıza.

Rüyada erkek kardeşinin elini öptüğünü görmek : Çözemediğiniz bir konu için çevrenizden veya anne-babanızdan yardım istiyeceğinize.

Rüyada erkek kardeşi ile yola çıktığını görmek : Beklediğiniz bir haberin gecikeceğine veya elinizegeçen paranın beklediğinizden az olduğuna.

Rüyada ölmüş erkek kardeşini görmek :  a-) rüyayı gören bekâr ise ; evlenme teklifi alacağınıza.
 b-) rüyayı gören evli ise ; manevi olarak kendinizi güçlü ve korunan biri olarak hissettiğinize.
 c-) rüyayı gören hamile bayan ise : doğacak çocuğunun kız olacağına.

Rüyada ölmüş erkek kardeşinin sağ karısını veya kız arkadaşını görmek : Ölüye saygısızlık edeceklerine veya bu kişilerin kendilerine başka hayat kuracaklarına yorumlanır.

 

Gelen Aramalar rüyada kardeşini yaralı görmek,rùyada kardeşi hasta görmek,Rüyada erkek kardesi yaralı görmek,ruyada kardesini yarali,rüyada kardesinle kaza yaptığını görmek,rüyada kardeşinin uyuduğu gormek,rüyada vefat eden kardeşini yaralı görmek,Rüyada kardeşini yaralı bulmak,rüyada kardeşini yaralanmış görmek,ruyada kardesini agir yarali gormek
Şu kategoride: E Tags: 

Recent Posts

Paylaşın

Yorumlayın

Gönder
Rüya tabirleri @ 2013 - www.ruyatabirlerioku.net Bağlantılar : rüya tabirleri