Rüyada JİP görmek

jipRüyada jip (jeep) görmek : Yapacağınız hayırlı işler sonunda tüm sıkıntılarınızı atlatarak yaşam standartlarınızı yükselteceğinize.

Rüyada jip (jeep) kullandığını görmek : İş ve aile yaşamınızda kontrolün sizde olduğuna, ve ticarette ehil olduğunuza.

Rüyada renkli jip (jeep) görmek :
a-) siyah jip (jeep) ; meslek hayatınızda başarılı olduğunuza, bu nedenle itibar sahibi ve herkes tarafından sevilen biri olduğunuza.
b-) beyaz jip (jeep) ; işlerinizi hafiflettiğinize, bu sayede kendinize daha fazla zaman ayırarak sevdiklerinizle bir araya gelme fırsatı bulduğunuza.
c-) kırmızı jip (jeep) ; özel hayatınızda mutlui keyifli ve neşeli bir dönem geçireceğinize.

Rüyada jipe (jeep) bindiğini görmek : Önemli bir kazanç sağlıyacağınız bir işe girerek parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağınıza.

Rüyada jip (jeep) satın aldığını görmek : Kendinize yeni gelir kaynakları yaratarak dert, sıkıntı ve sorunlarınızdan kurtulacağınıza.

Rüyada jip (jeep) hediye ettiğini görmek : Cömert, iyi huylu olduğunuza, ancak paranızın değerini ve kıymetini bilmediğinize.

Rüyada jip (jeep) hediye aldığını görmek : Şanslı bir olay yaşıyarak uzun zamandır yaşadığınız sıkıntıların ardından düzlüğe çıkacağınıza.

Rüyada jiple (jeep) kaza yaptığını görmek : Hayatınızın birden alt üst olacağına, maddi büyük sıkıntı yaşıyacağınıza, ancak sevdiklerinize tutunarak bu zorlukları alt edeceğinize.

Rüyada jip (jeep) sattığını görmek : Yaşadığınız zorluklardan kurtulmak için büyük fedakârlılar yapacağınıza yorumlanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *