Rüyada ŞAMPUAN görmek

yRüyada şampuan görmek : Başkalarını memnun etmek için yasal olmayan işler yapacağına.
bir diğer yoruma göre ; içinde bulunduğu olayların yatışıp, ortalığın güllük gülistanlık olacağına kederden, üzüntüden ve sıkıntıdan eser dahi kalmayacağına.
bir diğer yoruma göre ; afiyette olduğuna, esenlik bulduğuna, rahata kavuşarak mutluluk içinde yaşadığına.
bir diğer yoruma göre ; içini ferahlatacak gelişmeler yaşayarak hayallerine, ideallerine ve hedeflerine kavuşacağına ve muradına ereceğine.
bir diğer yoruma göre ; işlerinde yardımcı olacak bir yardımcıya ve sözünü dinletecek bir insana ihtiyacının olduğuna.

Rüyada şampuanın köpürmediğini görmek : Yardım istediği birinden yarar göremeyip, o kişiyi de sıkıntıya sokacağına.

Rüyada birinden şampuan aldığını görmek : Çıkar gözetmeksizin gönülden bir hayır işi yapacağına fakat her ne kadar geri çevirse de karşılığında maddi çıkara layık görüleceğine.
bir diğer yoruma göre ; birine yardım ederek küçük bir kazanç elde edeceğine.

Rüyada şampuanın etrafa bulaştığını veya döküldüğünü görmek : Yardım ettiği birinin, bunu etrafa anlatarak sizi yüceltmek isteyeceğine.

Rüyada şampuan satın aldığını görmek : İyi niyetli kişilerle tanışıp, onlarla yarenlik edeceğine, bu kimselere faydasının dokunacağı gibi bu kişilerden fayda göreceğine.
a-) rüyayı gören bekar ise ayrıca ; evlilik yapacağına
b-) rüyayı gören evli ise ; bir sırdaş bulacağına.

Rüyada defalarca yıkadığı halde şampuanın temizlemediğini görmek : İftira atan insanlar olacağına ancak bu iftirayı atanların kimseden itibar görmeyip dışlanacağına.

Rüyada dolapta veya rafta şampuan görmek : Kısa bir süre içinde bir yardım teklifi alacağına.

Rüyada saçına şampuan sürdüğünü görmek : Kısa bir süre içinde gizli bir yolculuğa çıkacağına ailesinden ve arkadaşlarından gizlemeyi başarabilirse bu yolculuktan büyük keyif alacağına.

Rüyada şampuanla saç yıkadığını görmek : Bir büyüğünden yardım isteyeceğine bu sayede kendini güvende hissedeceğine.

Rüyada markette rafta duran şampuanı aldığını görmek : Yardımsever biri ile karşılaşacağına bu kişiden hayır göreceğine bu sayede sorunlarının üstesinden gelerek rahata ereceğine.

Şampuanla yıkanırken köpüğün çok olduğunu görmek : Başkasından alacağı yardım ile kavuşacağı ferahlamanın kalıcı ve mutluluk verici olacağına.

Rüyada şampuan şişesi görmek :
a-) şişenin içinde şampuan varsa ; çektiği çilenin son bulacağına.
b-) şişede şampuan yoksa ; zorluğa, sıkıntıya ve darlığa düşeceğine, güzel ve iyi günlerinde yanında olanların hiç birini bugünde görmeyeceğine.
bir diğer yoruma göre ; yaptığınız davranışlar nedeni ile çevrenizde güven kaybettiğinize ve ihtiyaç duyduğunuzda yardım isteyeceğiniz kişilerin size sırt çevireceğine yorumlanır.

Posted in: Ş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *