Rüyada ÜÇÜZ görmek

indir
Rüyada üçüz görmek :
 Kazanç kapılarını açılarak şansının ve kısmetinin açılacağına, girdiği her işte kendisini göstererek yakın zaman da büyüyeceğine.
a-) rüyada görülen üçüzler kız ise ; hanesinde bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına, kazancını bu yönlerde hayra kılacağına.
b-) rüyada gördüğü üçüzler erkekse ; iş hayatında ve aile hayatında çok sevineceği, çok büyük mutluluklar yaşayacağı bazı haberler alacağına.
c-) rüyada görülen üçüzler temizse ; uzun bir zamandan beri beklediği, bundan sonra yapacağı çalışmaların geleceğini belirleyen hayırlı haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok daha hayırlı bir hayat süreceğine.
d-) rüyada görülen üçüzler kirli ise ; iş ile ilgili olarak beklediği bazı haberlerin pek olumlu olarak kendisine ulaşmayacağına.

Bir erkeğin rüyasında eşinin üçüz doğurduğunu görmesi : Sürüncemede olan bir işinin mutlu sonla biteceğine.

Rüyada yeni doğmuş ağlayan üçüzler görmek : Yaşadığı bir bozuşmayı acil bir şekilde uzlaşarak sonlandıracağına.

Genç bir kadının rüyasında üçüzlerinin olduğunu görmesi : Mali varlığının artacağına ancak aşk hayatında hayal kırıklığı yaşayarak acı çekeceğine.

Rüyada üçüz bebek doğurduğunu görmek : Tüm sıkıntı ve sorunlarından kurtularak rahata ereceğine veya yakın zaman da evlat müjdesi alacağına.
bir diğer yoruma göre ; iş hayatında çok büyük gelişmeler ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına

Rüyada üçüz bebek emzirdiğini görmek : İhtiyaç sahibi birine yardım edeceğine, kazancını kendi çıkarları doğrultusunda harcamak yerine insanlarla paylaştığına.

Rüyada üçüz bebek düşürdüğünü görmek : Yakın zamanda başına kötü olaylar geleceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına ve kısmet kapılarınızın kapanacağına.
bir diğer yoruma göre ; tatsız olayların içine düşerek başını sıkıntıya sokacağına yorumlanır.

Posted in: Ü

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *